CoreParts ML10483 projector lamp 120 W
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML10483
- EAN: 5704327613213
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £170.42 |
Related Products
Description
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 120 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Ask |
| Bulb power | 120 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | - Ask: M2 PLUS, M2, M2+ - Infocus: LP70+, LP70 - Proxima: DP1000X - Fujitsu: XP 60, XP 70 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 115 mm |
| Height | 75 mm |
| Depth | 80 mm |
| Weight | 150 g |
| Package width | 115 mm |
| Package depth | 80 mm |
| Package height | 75 mm |
| Package weight | 160 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Ask |
| Compatibility | - Ask: M2 PLUS, M2, M2+ - Infocus: LP70+, LP70 - Proxima: DP1000X - Fujitsu: XP 60, XP 70 |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 115 mm |
| Package depth | 80 mm |
| Package height | 75 mm |
| Package weight | 160 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |