CoreParts ML10456 projector lamp 205 W
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML10456
- EAN: 5704327622369
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £293.71 |
Related Products
Description
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 205 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Mitsubishi Electric |
| Bulb power | 205 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | Mitsubishi SD206U, XD206U |
| Weight & dimensions | |
| Width | 100 mm |
| Height | 95 mm |
| Depth | 110 mm |
| Weight | 150 g |
| Package width | 100 mm |
| Package depth | 110 mm |
| Package height | 95 mm |
| Package weight | 240 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Mitsubishi Electric |
| Compatibility | Mitsubishi SD206U, XD206U |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 100 mm |
| Package depth | 110 mm |
| Package height | 95 mm |
| Package weight | 240 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |