CoreParts ML10239 projector lamp 160 W
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML10239
- EAN: 5704327623953
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £140.52 |
Related Products
Description
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 160 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Acer |
| Bulb power | 160 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | Acer H5350, X1160, X1260, X1260P, XD1160, XD1160Z |
| Weight & dimensions | |
| Width | 170 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 140 mm |
| Weight | 400 g |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 500 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Acer |
| Compatibility | Acer H5350, X1160, X1260, X1260P, XD1160, XD1160Z |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 500 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |