CoreParts ML10207 projector lamp 220 W
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML10207
- EAN: 5704327619116
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £138.16 | ||
| Amazon | New | £162.80 |
Related Products
Description
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 220 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Hitachi |
| Bulb power | 220 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | CP-X200, CP-X205, CP-X300, CP-X305, CP-X308, CP-X400, CP-X417, CP-X467, ED-X30, ED-X32 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 123 mm |
| Height | 110 mm |
| Depth | 112 mm |
| Weight | 230 g |
| Package width | 123 mm |
| Package depth | 112 mm |
| Package height | 110 mm |
| Package weight | 234 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Hitachi |
| Compatibility | CP-X200, CP-X205, CP-X300, CP-X305, CP-X308, CP-X400, CP-X417, CP-X467, ED-X30, ED-X32 |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 123 mm |
| Package depth | 112 mm |
| Package height | 110 mm |
| Package weight | 234 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |