CoreParts ML10145 projector lamp 150 W
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML10145
- EAN: 5704327642640
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 150 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Mitsubishi Electric |
| Bulb power | 150 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | LVP-X70B, LVP-X80, LVP-X80U, S50UX, SA51, SA51U, X50U, X70, X70B, X70UX, X80U |
| Weight & dimensions | |
| Width | 170 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 140 mm |
| Weight | 400 g |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 500 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Mitsubishi Electric |
| Compatibility | LVP-X70B, LVP-X80, LVP-X80U, S50UX, SA51, SA51U, X50U, X70, X70B, X70UX, X80U |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 500 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |