CoreParts ML10139 projector lamp 200 W
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML10139
- EAN: 5704327612384
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £124.25 |
Related Products
Description
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 200 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Optoma |
| Bulb power | 200 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | DS305, DS305R, DSV0502, DX605, DX605R, EP716, EP716P, EP716R, EP719, EP719P, EP719R, TS400, TX700, VE2ST |
| Weight & dimensions | |
| Width | 105 mm |
| Height | 100 mm |
| Depth | 120 mm |
| Weight | 180 g |
| Package width | 105 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package weight | 280 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Optoma |
| Compatibility | DS305, DS305R, DSV0502, DX605, DX605R, EP716, EP716P, EP716R, EP719, EP719P, EP719R, TS400, TX700, VE2ST |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 105 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package weight | 280 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |