CoreParts ML10136 projector lamp 250 W
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML10136
- EAN: 5704327641155
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 250 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Panasonic |
| Bulb power | 250 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | PT-F200NTE, PT-FW100NT, PT-F100NT, PT-F100U, PT-F200NTU, PT-F200, PT-F100NTEA, PT-F200U, PT-FW100NTU, PT-F100NTU, PT-F100, PT-F300, PT-F300E, PT-F300U, PT-FW100, PT-FW300 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 190 mm |
| Height | 220 mm |
| Depth | 235 mm |
| Weight | 300 g |
| Package width | 173 mm |
| Package depth | 138 mm |
| Package height | 137 mm |
| Package weight | 398 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Panasonic |
| Compatibility | PT-F200NTE, PT-FW100NT, PT-F100NT, PT-F100U, PT-F200NTU, PT-F200, PT-F100NTEA, PT-F200U, PT-FW100NTU, PT-F100NTU, PT-F100, PT-F300, PT-F300E, PT-F300U, PT-FW100, PT-FW300 |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 173 mm |
| Package depth | 138 mm |
| Package height | 137 mm |
| Package weight | 398 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |