CoreParts ML10120 projector lamp 200 W
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML10120
- EAN: 5704327615149 5054629549193
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £132.17 | ||
| Amazon | New | £146.20 |
Related Products
Description
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 200 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | NEC |
| Bulb power | 200 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | VT480, VT490, VT491, VT495, VT580, VT590, VT595, VT695 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 160 mm |
| Height | 180 mm |
| Depth | 190 mm |
| Weight | 260 g |
| Package width | 160 mm |
| Package depth | 190 mm |
| Package height | 180 mm |
| Package weight | 360 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | NEC |
| Compatibility | VT480, VT490, VT491, VT495, VT580, VT590, VT595, VT695 |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 160 mm |
| Package depth | 190 mm |
| Package height | 180 mm |
| Package weight | 360 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |