CoreParts ML10038 projector lamp 160 W
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML10038
- EAN: 5704327665892
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £133.51 |
Related Products
Description
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 160 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Panasonic |
| Bulb power | 160 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | PT-L501X, PT-L502, PT-L511X, PT-L512, PT-L701SD, PT-L701X, PT-L701XSD, PT-L702, PT-L702SD, PT-L711NT, PT-L711X, PT-L712, PT-L712NT, PT-LU1S80, PT-LU1S90, PT-LU1X80, PT-LU1X90 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 170 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 140 mm |
| Weight | 400 g |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 500 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Panasonic |
| Compatibility | PT-L501X, PT-L502, PT-L511X, PT-L512, PT-L701SD, PT-L701X, PT-L701XSD, PT-L702, PT-L702SD, PT-L711NT, PT-L711X, PT-L712, PT-L712NT, PT-LU1S80, PT-LU1S90, PT-LU1X80, PT-LU1X90 |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 500 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |