CoreParts ML10003 projector lamp 170 W
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML10003
- EAN: 5704327608622 5054533153875 50 ...3153875 5054484153870 5053866372151 5054629779996more
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £488.80 | ||
| Amazon | New | £480.63 |
Related Products
Description
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 170 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Infocus |
| Bulb power | 170 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | LP540, LP640, LS5000, SP5000 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 105 mm |
| Height | 105 mm |
| Depth | 120 mm |
| Weight | 180 g |
| Package width | 105 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 105 mm |
| Package weight | 280 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Infocus |
| Compatibility | LP540, LP640, LS5000, SP5000 |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 105 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 105 mm |
| Package weight | 280 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |