Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Canon |
| Product colour | Multicolour |
| Case type | Pouch case |
| Compatibility | Canon Zoemini Canon Zoemini C Canon Zoemini S |
| Features | |
| Case type | Pouch case |
| Protection features | Dust resistant, Scratch resistant, Shock resistant |
| Shoulder strap | No |
| Compatibility | Canon Zoemini Canon Zoemini C Canon Zoemini S |
| Brand compatibility | Canon |
| Product colour | Multicolour |
| Weight & dimensions | |
| Width | 130 mm |
| Depth | 35 mm |
| Height | 90 mm |
| Design | |
| Case type | Pouch case |
| Protection features | Dust resistant, Scratch resistant, Shock resistant |
| Shoulder strap | No |
| Brand compatibility | Canon |
| Product colour | Multicolour |