Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Applicability | Universal |
| Leg lock type | Clamp lock |
| Purpose | Action camera |
| Maximum weight capacity | 1 kg |
| Number of legs | 3 leg(s) |
| Number of leg sections | 1 |
| Height (max) | 14.8 cm |
| Material | Polycarbonate |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Applicability | Universal |
| Leg lock type | Clamp lock |
| Purpose | Action camera |
| Maximum weight capacity | 1 kg |
| Number of legs | 3 leg(s) |
| Number of leg sections | 1 |
| Height (max) | 14.8 cm |
| Weight & dimensions | |
| Height (max) | 14.8 cm |
| Weight | 179 g |
| Material | |
| Material | Polycarbonate |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Manual | Yes |
| Packaging content | |
| Manual | Yes |