Canon PZ-E2 camera lens adapter
- Brand: Canon
- Category:
- SKU: 6348C005
- EAN: 4549292223163
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Lens adapter mount interface | Canon RF |
| Adapting lens interface | Canon RF |
| Compatibility | Canon RF 24-105mm F2.8L IS USM Z |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 155 g |
| Width | 105 mm |
| Height | 81 mm |
| Depth | 60 mm |
| Technical details | |
| Compatibility | Canon RF 24-105mm F2.8L IS USM Z |
| Colour | |
| Product colour | Black |