Canon IFC-40AB III camera cable 0.4 m Black
- Brand: Canon
- Category:
- SKU: 3226C001
- EAN: 4549292124248
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £41.80 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Canon |
| Product colour | Black |
| Connector gender | Male/Male |
| Output connection type | USB 3.1 C |
| Input connection type | USB 3.1 A |
| Cable type | USB 3.1 |
| Cable length | 0.4 m |
| Compatibility | EOS R RF 24–105mm F4 L IS USM, EOS R |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Output connection type | USB 3.1 C |
| Input connection type | USB 3.1 A |
| Cable type | USB 3.1 |
| Ports & interfaces | |
| Connector gender | Male/Male |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 0.4 m |