Canon AC-E6N power adapter/inverter Indoor Black
- Brand: Canon
- Category:
- SKU: 1425C003
- EAN: 4549292065619
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £115.59 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Camera |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | EOS 80D EOS 5D Mark III EOS 7D Mark II EOS 7D EOS 6D EOS 60Da EOS 70D EOS 60D EOS 5D Mark II EOS 5DS EOS 5DSR |
| Product colour | Black |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Camera |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | EOS 80D EOS 5D Mark III EOS 7D Mark II EOS 7D EOS 6D EOS 60Da EOS 70D EOS 60D EOS 5D Mark II EOS 5DS EOS 5DSR |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Package width | 180 mm |
| Package depth | 80 mm |
| Package height | 65 mm |
| Package weight | 235 g |