Arlo Chime 2 White 1 pc(s)
- Brand: Arlo
- Category:
- SKU: AC2001-100UKS
- EAN: 0193108142731
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £79.99 | ||
| Amazon | New | £51.60 | ||
| Amazon | New | £65.48 | ||
| Amazon | New | £44.99 | ||
| Amazon | New | £61.84 | ||
| Amazon | New | £75.15 | ||
| Amazon | New | £74.26 | ||
| Amazon | New | £88.22 | ||
| Amazon | New | £61.83 |
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Sustainability compliance | Yes |
| Compliance certificates | CE |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 72 mm |
| Package weight | 1.66 kg |
| Package height | 74 mm |
| Package depth | 102 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Country of origin | Vietnam |