Amer Mounts VESA 100x100 to VESA 200x200 or 200x100 Adapter
- Brand: AMER MOUNTS
- Category:
- SKU: AMRV100B
- EAN: 0650177608051
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
VESA ADAPTER / EXTENDER View on Xvantage |
3X00070 | |||
| Ingram Micro CS |
VESA ADAPTER / EXTENDER |
3X00070 | |||
|
Amer VESA adapter / Extender 100mm to 200mm AMRV100B |
AMRV100B | |||
|
VESA ADAPTER / EXTENDER |
STD10006834 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £33.01 | ||
| Amazon | New | £18.00 | ||
| Amazon | New | £24.18 | ||
| Amazon | New | £14.85 | ||
| Amazon | New | £30.36 | ||
| Amazon | New | £23.10 | ||
| Amazon | New | £12.32 | ||
| Amazon | New | £12.85 |
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | VESA adapter plate |
| Panel mounting interface | 100 x 100,200 x 100,200 x 200 |
| Product colour | Black |
| Housing material | Steel |
| Weight & dimensions | |
| Width | 88.6 mm |
| Depth | 20 mm |
| Height | 10.3 mm |
| Weight | 360 g |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 4 pc(s) |