AMX HPX-AV102-RGB+A Black
- Brand: AMX
- Category:
- SKU: FG552-25
- EAN: 0718878244883
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 2 m |
| Product colour | Black |
| Compatible products | HydraPort |
| Technical details | |
| Cable length | 2 m |
| Product colour | Black |
| Compatible products | HydraPort |
| Connectivity technology | Wired |
| Ports & interfaces | |
| VGA (D-Sub) input ports | 1 |
| VGA (D-Sub) output ports | 1 |
| Audio output | 1 |
| Audio input | 1 |
| Connectivity technology | Wired |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 460 g |